Lot Piscaer

Lot Piscaer

  • recensies
  • leesvoer
    • varkensblog
  • Weet je wat ook lekker is?
  • Info over dit archief
HomerestaurantsRecensie Bazar

Recensie Bazar

23 May 2016 Lot restaurants

De gouden pollepel-recensies uit AD/Rotterdams Dagblad zijn voortaan ook op de site van het Algemeen Dagblad te vinden. Straks achter een betaalmuur, nu nog even gratis, dus klikkerdeklik nu het nog kan!
Deze week: good old Bazar aan de Witte de Withstraat.

Lees de recensie hier.

  • pollepel
  • recensie
  • rotterdam
Previous

Foodtruck overdose

Next

Philly fittie

Related Articles

restaurants

Recensie Huis Roodenburch

15 February 2017 Lot

Een wel heel imposante gang met krullend stucwerk en enorme houten deuren vormt de entree van Huis Roodenburch. Net als we aarzelen om verder te gaan zien we een welkomstbordje. Gelukkig, we zitten toch goed.

leesvoer

Andere vlam onder de pan bij Dertien

11 September 2017 Lot

De mannen met de spannendste kelder van Rotterdam maken hun waar nu ook beschikbaar voor thuis: Dertien is vanaf nu tevens traiteur. En dat is nog maar een van de veranderingen.

restaurants

Aju Parijs, wij gaan wel naar Louise

22 May 2019 Lot

Aan de Rotterdamse Veerhaven opende eind 2018 Louise, een petit restaurant dat Franser dan Frans aandoet. De zaak wordt gerund door een 21-jarige die de wind er goed onder heeft.

Kaart

Archief

Copyright © 2026 | MH Magazine WordPress Theme by MH Themes